Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Tomáš Mertin

Senior konzultant, lektor a kouč

PhDr. Tomáš Mertin je vzděláním psycholog. V Centru dohody působí jako manažer oddělení projektů, senior konzultant, trenér a kouč. Úspěšně vedl assessment a development centra pro stovky účastníků. Realizuje facilitace a školení pro mezinárodní týmy. Specializuje se na školení prezentačních a vyjednávacích dovedností. Je účastníkem 2. stupně psychoterapeutického výcviku v gestalt psychoterapii. Je šťastně ženatý a odpočinek nalézá v přírodě i mezi lidmi.


Co je podle tebe nejdůležitější na dobré prezentaci?

V prezentačních dovednostech a argumentaci je podle mě klíčové zaměřit se na hlavní myšlenky a formu přizpůsobit tomu, aby podtrhla obsah. V minulosti jsem byl zapojen do programu Debatních klubů a rád s lidmi piluji to, čemu se v anglosaských zemích říká „public speaking“. Jsem rád, že v Centru dohody pracujeme s účastníky na tom, jak z faktů vytvořit silné myšlenky a přesvědčit jimi ostatní ke smysluplným akcím.

Co je pro tebe důležité, když děláš Assessment a Development centra?

Assessment a development centra jsou pro spoustu lidí první ucelenou zpětnou vazbou na to, v čem jsou dobří a do kterých oblastí by měli investovat energii pro rozvoj. Proto je pro mne důležité je nezklamat a podat jim co nejobjektivnější a nejkonkrétnější informaci o tom, co dělají dobře a v čem se dále rozvíjet. To se nám daří díky tomu, že věnujeme velkou pozornost vytváření designu, sladění kritérií hodnocení s očekáváními zadavatele a kvalitní přípravě hodnotitelů. 

 

REFERENCE OD KLIENTŮ:

"Školení a další akce Centra dohody, a konkrétně pana Mertina, jsou vždy jedinečné a pro mojí osobu rozhodně přínosné. Velice děkuji."

účastník školení Prezentační dovednosti, Technologická agentura ČR

 

"I am an MSD employee who just completed the 2-days Influencing Skills training which was provided by your company. I would like to thank to Tomas Mertin and Lukas Rumlena for the wonderful job they did. They were very professional, and made this training efficient and fun for our group with the material they provided, and the way they presented it. I will definitely recommend them and your company to my colleagues.

Best regards"

Begum Burian, Web Content Management Specialist, MSD