Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Naďa Borková Gallová

Senior konzultantka, lektorka, kouč

Ing. Naďa Borková Gallová je senior konzultant, lektor a kouč s dlouholetou praxí na top manažerských pozicích. Je zkušenou školitelkou v široké škále témat manažerských a komunikačních dovedností. Specializuje se na školení v oblasti vedení týmů a řízení lidí, komunikačních technik včetně vyjednávání, efektivní komunikace a řešení konfliktů a to jak v českém tak v anglickém jazyce. Díky svému ekonomickému vzdělání a vlastní zkušenosti s vedením týmů na různých pozicích řízení je zkušeným koučem manažerů.

Naďa absolvovala Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na Mezinárodní politiku a diplomacii, svoje odborné znalosti si pak prohloubila studiem MBA na University of Pittsburgh v USA. Pět let působila jako Ombudsmanka České spořitelny, má dlouholeté zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů.


V čem je pro tebe zajímavá práce lektora?

Rozvoj lidí a práce s nimi je moje celoživotní srdeční záležitost. Nejvíce mě baví hledat jiný pohled na to, jak dělat svojí práci, jak přistupovat k lidem. Inspirovat, sdílet, vzájemně se obohacovat. Jsem ráda, když můžu spolu s teorií a obecnou nejlepší praxí předávat i to, co mě osobně ve velkých korporacích a při řízení lidí fungovalo.

 

Co je pro tebe klíčem k úspěchu v manažerské praxi?

Základem je pozitivní myšlení a chuť jít dopředu. Dobrý manažer a leader by měl věřit svým lidem, dodávat jim podporu v obtížných časech, měl by se o ně upřímně zajímat a podporovat v nich sebedůvěru.  Lidé dokáží víc, než si myslí, úkolem manažera je podpořit je v odvaze jít za svojí komfortní zónu a nebát se zkoušet nové věci.