Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Iveta Šperlová

Lektorka, konzultantka

Ing. Iveta Šperlová vystudovala Ekonomiku služeb a cestovního ruchu na VŠE. Většinu profesního života pracovala ve společnosti ČSA, kde se z pozice člena palubního personálu vypracovala na pozici člena managementu letového útvaru a vedla tým o velikosti 200 lidí. Souběžně s pozicí manažera působila i na interním výcvikovém středisku jako lektor. 

 

Jako lektorka využívá svých bohatých zkušeností, zejména se zvládáním práce v náročném prostředí nebo časovém stresu, s řešením nepříjemných situací, potřebami stanovováním priorit a nutností okamžitě řešit problémy různé závažnosti. Při školení klade zásadní důraz na praktické využití probíraného tématu nejen v pracovním, ale často i osobním životě.

 

 


CO POVAŽUJEŠ ZA VÝZNAMNOU SOUČÁST MANAŽERSKÉ PRÁCE?

Za jednu z nejdůležitějších věcí považuji schopnost naslouchat, dát ostatním prostor k vyjádření vlastního názoru a nebát se toho že mě můj podřízený v některé dovednosti „přeroste“. Úspěšný manažer je ten, který má úspěšný celý tým.

 

CO TĚ NEJVÍC BAVÍ NA PRÁCI LEKTORKY?

Na práci lektorky mě baví vzájemný proces obohacování. Baví mě to, že se mohu s účastníky kurzu podělit o své vlastní zkušenosti a zároveň velmi ráda naslouchám jejich názorům a tak získávám inspiraci pro další školení.

 

MÁŠ SVÉ OSOBNÍ MOTTO?

Po těch dlouhých letech strávených prací s lidmi v různých veselých i smutných situacích si myslím, že úsměv je hlavní klíč k lidskému srdci a navíc je úplně zadarmo. A jsem přesvědčená, že s úsměvem jde opravdu všechno líp.