Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Daniel Hodulík

Senior konzultant, lektor a kouč

PhDr. Daniel Hodulík je senior konzultant, lektor a kouč s dlouholetou praxí na top manažerské pozici. Je vyhledávaným školitelem v široké škále témat manažerských a komunikačních dovedností. Specializuje se na školení v oblasti efektivního řízení, komunikačních technik včetně vyjednávání a aplikace moderních poznatků pozitivní psychologie do manažerské praxe. Díky svému psychologickému vzdělání a vlastní zkušenosti s vedením týmů je vynikajícím koučem manažerů. Věnuje se též tréninku a certifikaci mentorů. Dan absolvoval psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Do roku 2013 vedl čtyřhvězdičkový hotel Savic v Praze 1 a je členem Americké psychologické asociace.


V čem je pro Tebe zajímavá práce lektora?

Líbí se mi, že mnohdy nejde jen o sdílení nějakých znalostí nebo tipů. Často dochází u účastníků ke změnám postojů, která je trvalá. Mám radost, když mi účastníci po nějakém čase jen tak napíšou, jak konkrétně je trénink posunul, v čem jim pomohl a jak využívají technik a tipů, které jsem jim předal.

 

Co může pozitivní myšlení přinést lidem v jejich práci?

O 31 % větší výkon, o 37 % vyšší prodeje o 300 % vyšší kreativitu…ponechme stranou studie. Mně jako manažera velmi často napadala otázka, proč se mi lépe pracuje s těmi lidmi, kteří jsou šťastní, spokojení.

A odpověď netřeba hledat ve zdrojích. Jednoduše proto, že šíří radost, mají dobrou náladu, motivují druhé. Zároveň většinou řeší jak by určitý úkol udělali, než to, proč to udělat nejde. Takže shrnuto, podtrženo, budete oblíbenější, budete v příjemném prostředí a budete i z práce odcházet s energií.