Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Alexander Molnár

Senior konzultant, lektor a kouč

Alexander Molnár má praxi z nadnárodní společnosti, kde působil jako HR ředitel, ředitel vzdělávání a člen Evropské tréninkové rady. V současnosti se zaměřuje na předávání vlastních zkušeností dál, zejména v rámci manažerských a obchodních dovedností. Kromě lektora manažerských dovedností působí jako kouč a mentor, poskytuje konzultace majitelům společností, manažerům a personalistům ohledně systémových řešení a zavádění nových procesů do praxe (např. hodnoticí rozhovory, talent programy, GTD). Bydlí s rodinou na Vysočině a jeho nejoblíbenějším způsobem trávením volného času je cestování a objevování krás světa na motorce.


Co nejčastěji předáváš manažerům?

Vlastní zkušenosti, obzvláště z vedení lidí. Jak je rozvíjet, budovat jejich sounáležitost s firmou, poskytovat jim zpětnou vazbu, provádět hodnoticí rozhovory. Jsem rád, když mohu s klientem pracovat dlouhodobě, abych mohl vidět, jak se lidé zlepšují ve svých dovednostech a já mám možnost je při tomto zlepšování doprovázet a být jim nápomocen formou individuálních konzultací nebo koučinku.

Z čeho máš ve své práci největší radost?

Když vidím, že lidé uplatňují v praxi to, co se naučili v průběhu školení. Baví mne pracovat s nimi dlouhodobě a vidět, jak se zlepšují ve svých dovednostech. Při každé začínající spolupráci si se zástupcem společnosti probíráme jejich specifické potřeby a očekávání tak, abychom maximalizovali využitelnost získaných dovedností do praxe. Je důležité, aby spolupráce nebyla orientovaná pouze na účast na školení, ale především na to, jakým způsobem se podaří začít používat získané dovednosti. 

 

Reference od klientů: 

"Abych se přiznal, na školení jsem přijížděl s pocitem, že proběhne zase jedno nudné školení, kterých jsem absolvoval již celou řadu. Naštěstí se mé obavy nepotvrdily, a dnes jsem rád, že jsem se ho mohl zúčastnit.

Jelikož jsem neustále bojoval s tím, že jsem něco zapomínal nebo neudělal v termínu, na základě Vašeho školení jsem se rozhodl, že udělám změnu.

Určitě mám stále co zlepšovat, ale upřímně musím říct, že aktuálně mám své úkoly a projekty daleko více pod kontrolou, než před absolvováním Vašeho školení.

Ještě jednou Vám chci poděkovat, že jste mě pro tuto věc dokázal zapálit a věřím, že se někdy v budoucnu setkáme na jiném školení, které mě posune zase o kousek dál."

privátní bankéř, Raiffeisenbank a.s.

 

"Moc děkuji za sebe i za tým za školení GTD. Podle reakcí i následných akcí týmu bylo užitečné, pan Molnár je výborný školitel."

manažer, ABB, s.r.o.