Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Konference, meetingy, eventy

  • Uvažujete o důležité akci pro vaši firmu, a její organizaci byste rádi přenechali zkušeným expertům, kteří jí věnují adekvátní péči?
  • Hledáte partnera, který zajistí kompletní realizaci vašeho setkání – organizaci, odborný program, i moderování? Všechno jedna firma bez subdodavatelů?
  • Chcete, aby vaše akce přinesla skutečné výsledky a nebyla jen pravidelným setkáním?

Centrum dohody má bohaté zkušenosti se zajišťováním obsahové i logisticko-organizační stránky firemních eventů, workshopů a konferencí. Poskytujeme všechny služby jako standardní eventová agentura a kromě toho vám pomůžeme klíčovou akci dovést k dokonalosti i po obsahové stránce. Komunikujete pouze s jedním dodavatelem, který akci kompletně zrealizuje podle vašeho zadání a předem dohodnutého rozpočtu. Při řešení akce na klíč zvyšujete kvalitu a snižujete náklady.

Vytvoření programu a facilitace setkání

  • Dodáme vaší společenské akci nápad a vtip. Ať jde o management meeting, celofiremní sjezd, večírek pro klienty nebo víkendový program pro rodiny s dětmi, vymyslíme s vámi takový program, na nějž se bude ještě dlouho vzpomínat.
  • Zajišťujeme přípravu a vedení odborných konferencí, vhodně propojíme prezentace, facilitované diskuze, workshopy, vystoupení motivačních řečníků, zajistíme kompletní moderování akce a facilitaci workshopů, pomůžeme vám s přípravou klíčových prezentací.
  • Profesionálně facilitujeme workshopy a důležitá setkání, pomůžeme vám i při diskuzích o konfliktních tématech. Díky mediátorské praxi dokážeme předcházet možným konfliktům a zvládnout situace, kdy se diskuze náhle vyhrotí, a zajistit, že setkání vyústí v očekávané výstupy.
  • Pracovní/odbornou část programu dokážeme vhodně doplnit nebo proložit doprovodným programem teambuildingovým, zážitkovým, sportovním, kulturním či gastronomickým. 

Kompletní organizace

  • Ušetříme vám spoustu času a starostí s organizací, se zajištěním hotelů, reprezentačních prostor, techniky, to vše si vezmeme na starost.
  • Zajišťujeme i mezinárodní logistiku, víza, letenky, hotely, konferenční místnosti v zahraničí i u nás, návaznost jednotlivých kroků a bodů programu, spolupráci se zainteresovanými stranami - externími řečníky a hosty. V naší režii vše půjde hladce i v kombinaci s atraktivním doprovodným programem. 
  • V rámci organizace také zajišťujeme průběžnou komunikaci s klientem a vhodnou prezentaci akce účastníkům zaměřenou na jejich motivaci a přípravu. Po realizaci také zpracujeme výstupy z akce podle potřeb účastníků.