Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Nastavování HR procesů

  • Zavádíme systémy hodnoticích rozhovorů a odměňování, kde na základě rozhovorů s manažery i pracovníky identifikujeme oblasti výkonu i kompetencí vhodných k hodnocení, vyškolíme management v provádění hodnotících rozhovorů tak, aby byly přínosné pro hodnocené i celou organizaci.
  • Realizujeme a konzultujeme nábor nových zaměstnanců formou kompletního proškolení HR specialistů i manažerů společnosti v technikách vedení přijímacích rozhovorů, formulaci inzerátů a výběru vhodných životopisů. Také zavádíme a revidujeme procesy náboru zaměstnanců pomocí workshopů a odborných konzultací.
  • Realizujeme projekty zaměřené na vytvoření popisů pracovních pozic pomocí analýzy dokumentů, rozhovorů a pozorování on-the-job. Definujeme popis pozice, relevantní kompetence a místo ve struktuře celé organizace.
  • Pomáháme nastavit komunikační strategii při zavádění změn, aby zaměstnanci viděli jejich smysl a přínos. Po zavedení nového systému také realizujeme supervize, poskytujeme zpětnou vazbu a pomáháme realizovat nápravná opatření.