PhDr. Daniel Hodulík

Senior konzultant a kouč

Daniel Hodulík

Dan je senior konzultant, lektor a kouč s dlouholetou praxí na top manažerské pozici. Je vyhledávaným školitelem široké škály témat v oblasti manažerských a komunikačních dovedností. Specializuje se na školení v oblasti efektivního řízení, sebeřízení, prevence vyhoření, efektivní komunikace v týmu i s klienty. Ve svých programech aplikuje moderní poznatky pozitivní psychologie. Díky svému psychologickému vzdělání a vlastní zkušenosti s vedením týmů je vynikajícím koučem manažerů.

Práci pro firemní zákazníky velmi dobře kombinuje se svou prací pro management zdravotnických zařízení, působí jako trenér prezentačních a manažerských dovedností v programu Master of Health Care Administration (MBA pro manažery ve zdravotnictví), jehož je za Centrum dohody manažerem. V mnoha nemocnicích působí jako konzultant a trenér nejen v oblasti vedení lidí, ale i ve zefektivňování komunikace zdravotníků s pacienty. V této oblasti i publikuje.

Dan absolvoval psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Do roku 2013 vedl čtyřhvězdičkový hotel Savic v Praze 1 a je členem Americké psychologické asociace.

Fotomedailonek

Daniel Hodulík Daniel Hodulík Daniel Hodulík Daniel Hodulík Daniel Hodulík

Zpět