Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Kontakt

Přijďte k nám

Hradčanské náměstí 12
118 00, Praha 1

Když jedete autem ...

Nejlépe se k nám dostanete ulicemi U Brusnice a Kanovnická, dále ulicí U Kasáren, na konci které odbočíte vlevo na Hradčanské náměstí. Pokud máte parkovací kartu pro Prahu 1, můžete parkovat přímo na Hradčanském náměstí, s kartou pro Prahu 6 doporučujeme zastavit u blízkého Gymnázia Jana Keplera v ulici Parléřova, poté pěšky Loretánskou ulicí na Hradčanské náměstí. K dispozici je i placené parkování na Pohořelci. 

Když jedete MHD ...

Z důvodů zvýšených bezpečnostních opatření a kontrol probíhajících při vstupu do areálu Pražského hradu doporučujeme nechodit na Hradčanské náměstí od tramvajové zastávky Pražský hrad, ale raději ze zastávky Brusnice, Pohořelec, či Malostranské náměstí.

Aktuální informace o dopravním spojení naleznete na dpp.cz

Kontaktujte nás

office@centrumdohody.com

+420 251 627 402

Obchodní ředitel
RNDr. Štěpán Tichý
+420 603 156 887

Pronájem reprezentačních prostor
www.pronajemhradcany.cz
+420 603 156 887

 

Centrum dohody, s.r.o., IČ: 25089391, zapsáno v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 48750

Napište námAby z formuláře nebyla roboty odesílána nevyžádaná pošta, tzv. spam, je třeba odlišit roboty od normálních uživatelů. K tomu slouží následující políčko formuláře s jednoduchou otázkou. Vy odpověď jistě znáte, ale robot význam otázky nepochopí.