Centrum dohody

English version

Hlavní menu


Smysluplná slova pro smysluplné činy.


Aktuality

Co říkají naši klienti?

25.7.2017

"...vysoce hodnotím spolupráci s firmou Centrum dohody v celém průběhu přípravy a realizace (programu) po stránce organizační i obsahově metodické. Trenéři firmy odvedli profesionální výkon a byli pro účastníky programu dobrými trenéry, podporovateli jejich procesu učení se a zároveň manažerským vzorem při vedení jednotlivců a skupiny. Program byl pro účastníky nejen zajímavý, ale především užitečný v jejich začínající manažerské praxi...."

Lubomír Kouřil, interní trenér a konzultant, garant rozvojově vzdělávacích aktivit pro cílové skupiny management a manažerský dorost

ŠKODA AUTO, a.s.

 

"Jednoznačně nejlepší školení, jaké jsem kdy zažila. Donutila jsem se opravdu nad vším zamyslet a díky výbornému složení účastníků mi školení hodně dalo!!"
účastnice školení soft skills, Raiffeisenbank, a.s.

"Firma Centrum dohody realizovala v naší společnosti Škoda Auto rozsáhlý rozvojově vzdělávací program StArt určený začínajícím manažerům.

Program se skládal ze 3 vícedenních modulů a práce v mezidobí (konzultace, koučování, práce s IT platformou). Jednalo se dlouhodobou zakázku realizovanou od roku 2009 do roku 2014 pro 20 skupin účastníků, která byla nejrozsáhlejší za posledních 15 let pro cílovou skupinu management a manažerský dorost.

Jako garant programu vysoce hodnotím spolupráci s firmou Centrum dohody v celém jejím průběhu přípravy a realizace po stránce organizační i obsahově metodické. Trenéři firmy odvedli profesionální výkon a byli pro účastníky programu dobrými trenéry, podporovateli jejich procesu učení se a zároveň manažerským vzorem při vedení jednotlivců a skupiny. Program byl pro účastníky nejen zajímavý, ale především užitečný v jejich začínající manažerské praxi.

Firma Centrum dohody patří k našim dlouholetým dodavatelům, se kterými spolupracujeme na mnoha zakázkách (semináře pro management, akce šité na míru), a s jejichž službami jsme vždy spokojeni."

Lubomír Kouřil, interní trenér a konzultant, garant rozvojově vzdělávacích aktivit pro cílové skupiny management a manažerský dorost

ŠKODA AUTO, a.s.